Gradient Server (1.0.0-alpha10) - en to th translation catalogue (50 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Item
th: รายการ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Link
th: ลิงค์

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: search
th: ค้นหา

en: ID
th: ไอดี

en: Imported
th: การนำเข้ามาแล้ว

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Logo
th: โลโก้

en: Off
th: ปิด

en: Revisions
th: รุ่น

en: Items
th: จำนวน

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Table
th: ตาราง

en: Sources
th: แหล่ง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Created by
th: ผู้สอบ

en: Delete all revisions
th: ลบการแก้ไขทั้งหมด

en: Custom text
th: กำหนดรูปแบบข้อความเอง

en: Post date
th: วันที่โพสต์

en: Gradient
th: สีไล่เงา

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
