Gradient Server (1.0.0-alpha10) - en to tr translation catalogue (117 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Approve
tr: Onayla

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Item
tr: Öğe

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: website
tr: websitesi

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: Category
tr: Kategori

en: Feed
tr: Akış

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: search
tr: ara

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Layout
tr: Yerleşim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Items
tr: Öğeler

en: Last update
tr: Son güncelleme

en: Authored by
tr: Yazan

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Table
tr: Tablo

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Original
tr: Orjinal

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Feed items
tr: Beslemeler

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Source
tr: Kaynak

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Source type
tr: Kaynak türü

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: RSS Feed
tr: RSS Beslemesi

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Anonymous user
tr: Konuk kullanıcı

en: Apply
tr: Uygula

en: Authenticated user
tr: Kimliği doğrulanmış kullanıcı

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Administrator
tr: Yönetici

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Landing page
tr: Açılış sayfası

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: More...
tr: devamı...

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Created by
tr: Oluşturan

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Custom text
tr: Özel metin

en: Bulk operations
tr: Toplu işlemler

en: Post date
tr: Gönderi tarihi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: Bulk update
tr: Toplu güncelleme

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı

en: Full HTML
tr: Tam HTML

en: Site branding
tr: Site markası

en: Source feed
tr: Kaynak besleme

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
tr: Virgül ile ayrılmış bir liste girin. Örneğin: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Restricted HTML
tr: Kısıtlı HTML

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: Content block
tr: İçerik bloğu
