Gradient Server (1.0.0-alpha11) - en to gu translation catalogue (40 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: website
gu: વેબસાઇટ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: « first
gu: પ્રથમ

en: About
gu: વિશે

en: Apply for role
gu: હોદ્દા માટે અરજી કરો
