Gradient Server (1.0.0-alpha11) - en to ht translation catalogue (36 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ht: Mete yon lis bagy ki separe ak vigil, Pa egzanp: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
