Gradient Server (1.0.0-alpha11) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: User
mg: Mpampiasa

en: Source
mg: Loharano

en: Full content
mg: Anatiny feno
