Gradient Server (1.0.0-alpha2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn

en: Introduction
br: Digoradur

en: Administrator
br: Melestrer
