Gradient Server (1.0.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: search
mk: барање

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Post date
mk: Датум на објава

en: - All -
mk: - Сите -
