Gradient Server (1.0.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: website
ka: ვებ გვერდი

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Off
ka: გამორთვა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Sources
ka: წყაროები

en: Source
ka: წყარო

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: - All -
ka: - ყველა -
