Gradient Server (1.0.0-alpha7) - en to af translation catalogue (44 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: search
af: soek

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Revisions
af: Weergawes

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Authored by
af: Geskep deur

en: sources
af: bronne

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Sources
af: Bronne

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: News
af: Nuus

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
