Gradient Server (1.0.0-alpha7) - en to ast translation catalogue (39 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: search
ast: guetar

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Items
ast: Elementos

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Owner
ast: Dueñu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Sources
ast: Fontes

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
