Gradient Server (1.0.0-alpha7) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
