Gradient Server (1.0.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (69 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Category
eu: Kategoria

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: search
eu: bilaketa

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Items
eu: Elementuak

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: sources
eu: iturburuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Original
eu: Originala

en: Sources
eu: Iturburuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Source
eu: Iturburua

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: News
eu: Berriak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
