Gradient Server (1.0.0-alpha7) - en to fy translation catalogue (15 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Authored by
fy: Skreaun troch

en: Anonymous
fy: Anonym

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: News
fy: Nijs

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
