Gradient Server (1.0.0-alpha7) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
