Gradient Server (1.0.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (76 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Category
lv: Kategorija

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: search
lv: meklēt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Items
lv: Vienumi

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Original
lv: Oriģināls

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Sources
lv: Avoti

en: Feed items
lv: Plūsmas vienumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Source
lv: Avots

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Administrator
lv: Administrators

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: More...
lv: Vairāk...

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Gradient
lv: Gradients

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML
