Gradient Server (1.0.0-alpha7) - en to sq translation catalogue (45 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: search
sq: kërko

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Revisions
sq: Revizione

en: Items
sq: Elementët

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: sources
sq: burimet

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Sources
sq: Burimet

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
