Gradient Server (1.0.0-alpha8) - en to az translation catalogue (67 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Items
az: Elementlər

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Table
az: Cədvəl

en: Anonymous
az: Anonim

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Feed items
az: Fid elementləri

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Source
az: Mənbə

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: RSS Feed
az: RSS Fid

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
