Gradient Server (1.0.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (53 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: search
bg: Търсене

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Revisions
bg: Редакции

en: Items
bg: Новини

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Authored by
bg: Написано от

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Table
bg: Таблица

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Original
bg: Оригинал

en: Sources
bg: Източници

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Source
bg: Източник

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: More...
bg: Още...

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
