Gradient Server (1.0.0-alpha8) - en to et translation catalogue (92 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Category
et: Kategooria

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: search
et: otsing

en: Feed name
et: Voo nimi

en: Updated
et: Uuendatud

en: #
et: nr

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Items
et: Kirjed

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Authored by
et: Autor

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Table
et: Tabel

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Original
et: Originaal

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Sources
et: Allikad

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Source
et: Allikas

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: News
et: Uudised

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Source feed
et: Lähtevoog

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
