Gradient Server (1.0.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: search
ne: खोज

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Authored by
ne: लेखक

en: Table
ne: तालिका

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Original
ne: असली

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Sources
ne: स्रोत

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: Revision
ne: संशोधन

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
