Gradient Server (1.0.0-alpha8) - en to ps translation catalogue (32 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Items
ps: توکي

en: Table
ps: لښتيال

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Source
ps: سرچينه

en: Revision
ps: بياكتون

en: RSS Feed
ps: RSS کتنه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
