Gradient Server (1.0.0-alpha9) - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: search
be: пошук

en: Updated
be: Абноўлена

en: Search for
be: Пошук

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Revisions
be: Версіі

en: Items
be: Элементы

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Authored by
be: Аўтар:

en: sources
be: крыніцы

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Owner
be: Уладальнік

en: Table
be: Табліца

en: Anonymous
be: Ананім

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Sources
be: Крыніцы

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Source
be: Крыніца

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Administrator
be: Адміністратар

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
