Gradient Server (1.0.0-alpha9) - en to hy translation catalogue (45 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: search
hy: որոնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Items
hy: Տարրեր

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
