Gradient Server (1.0.0-alpha9) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
