Gradient Server (1.0.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (86 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Revisions
sk: Revízie

en: Items
sk: Položky

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Authored by
sk: Autor

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Table
sk: Tabuľka

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Original
sk: Originál

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Sources
sk: Zdroje

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Source
sk: Zdroj

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: News
sk: Novinky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: More...
sk: Viac...

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Gradient
sk: Prechod

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: With selection
sk: S výberom

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
