Gradient Server (1.0.0-alpha12) - en to sl translation catalogue (50 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: content
sl: vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: search
sl: išči

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Revisions
sl: Različice

en: Items
sl: Notice

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Authored by
sl: Avtor

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Owner
sl: Lastnik

en: node
sl: vozlišče

en: Table
sl: Tabela

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Sources
sl: Viri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
