Gradient Server (1.0.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Item
sr: Производ

en: List
sr: Листа

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Logo
sr: Лого

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Sources
sr: Извори

en: Changed
sr: Промењен

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sr: Унеси листу одвојену зарезом. На пример: Амстердам, Мексико Сити, "Кливленд, Охајо"

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ
