GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: List
da: Vis

en: Image
da: Billede

en: Save
da: Gem

en: Section
da: Sektion

en: Heading
da: Overskrift

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Storage
da: Lagring

en: Unordered
da: Ikke sorteret

en: Ordered
da: Sorteret

en: About
da: Om
