GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Image
eo: Bildo

en: Save
eo: Konservu
