GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Tag
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Save
et: Salvesta

en: Section
et: Sektsioon

en: Layout
et: Paigutus

en: Heading
et: Pealkiri

en: Basic
et: Lihtne

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Storage
et: Ladu

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: About
et: Programmist
