GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Image
gl: Imaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Section
gl: Sección

en: Layout
gl: Disposición

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Basic
gl: Básico

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información
