GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Tag
ja: タグ

en: Image
ja: 画像

en: Save
ja: 保存

en: Section
ja: セクション

en: Layout
ja: レイアウト

en: Heading
ja: 見出し1

en: Basic
ja: 基本

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Storage
ja: ストレージ

en: Unordered
ja: 順序不同

en: Ordered
ja: 順序通り

en: About
ja: アバウト
