GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Tag
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Save
jv: Simpen

en: Heading
jv: Irahan

en: Basic
jv: Dasar

en: About
jv: Ngenani
