GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
