GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: About
bn: সম্পর্কে
