GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Image
hy: Նկար

en: Save
hy: Պահպանել

en: Basic
hy: Տարրական
