GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
