GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Basic
ne: सामान्य

en: About
ne: बारेमा
