GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Tag
tr: Etiket

en: Image
tr: Resim

en: Save
tr: Kaydet

en: Section
tr: Bölüm

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Heading
tr: Başlık

en: Basic
tr: Temel

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Heading level
tr: Başlık seviyesi
