GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Tag
ar: وسم

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Save
ar: حفظ

en: Layout
ar: التنسيق

en: Heading
ar: الترويسة

en: Basic
ar: الأساسي

en: Map
ar: خريطة

en: Video
ar: فيديو

en: Loading...
ar: تحميل...

en: About
ar: حول
