GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Tag
fi: Tagi

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Save
fi: Tallenna

en: Section
fi: Osio

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Map
fi: Kartta

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Storage
fi: Tallennus

en: Unordered
fi: Järjestämätön

en: Ordered
fi: Järjestetty

en: About
fi: Tietoja

en: List item
fi: Listasisältö

en: Drupal Blocks
fi: Drupal-lohkot

en: Reusable block
fi: Uudelleenkäytettävä lohko
