GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Tag
lt: Žymė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Save
lt: Saugoti

en: Section
lt: Sekcija

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Heading
lt: Antraštė

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Storage
lt: Saugykla

en: About
lt: Apie
