GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Tag
lv: Birka

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Basic
lv: Pamata

en: Map
lv: Karte

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: About
lv: Par
