GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Layout
mr: मांडणी
