GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Section
oc: Seccion

en: Layout
oc: Afichatge

en: Heading
oc: Entèsta

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Unordered
oc: Pas ordenat

en: Ordered
oc: Ordenat

en: About
oc: A prepaus

en: List item
oc: Listar l'element
