GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Save
pl: Zapisz

en: Section
pl: Sekcja

en: Layout
pl: Układ

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Map
pl: Mapa

en: Video
pl: Wideo

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Storage
pl: Magazyn

en: Unordered
pl: Nieuporządkowana

en: Ordered
pl: Uporządkowana

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Field not found
pl: Nie znaleziono pola

en: List item
pl: Element listy

en: Heading 1
pl: Nagłówek 1

en: Heading 2
pl: Nagłówek 2

en: Heading 3
pl: Nagłówek 3
