GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Basic
ps: ساده

en: Map
ps: نقشه

en: About
ps: په اړه
