GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Tag
sv: Etikett

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Save
sv: Spara

en: Section
sv: Sektion

en: Heading
sv: Rubrik

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Map
sv: Karta

en: Asset
sv: Tillgång

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Storage
sv: Lagring

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om
