GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Unordered
bo: གོ་རིམ་མེད་པ

en: Ordered
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཟིན་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
