GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Tag
hr: Oznaka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Save
hr: Spremi

en: Section
hr: Sekcija

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Basic
hr: Osnovno

en: Storage
hr: Spremnik

en: About
hr: Opis
